| Aalleessiiaaaaaa a întrebat:

As vrea mult un caine (akita inu ) as vrea sa-l cresc de mic. Am suficienti bani sa imi achizitionez unul dar eu stau la curte comuna ( cu mai multi oameni in ea). Parintii mei sunt de acord cu un caine afara. Dar eu as vrea sa-l tin in casa. Ei spun ca sa nu-mi iau ca ii deranjeaza pe vecini ( am o... de vecina ce nu suporta animalele). Eu m-am gandit sa-mi iau un caine dar parintii mei sa nu stie de acesta pana cand mai creste si dupa nu l-ar mai putea da afara din casa. Nu?
VOI CE SPUNETI? HELP ME PLZ?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu m-am gandit sa mi iau un caine dar parintii mei sa nu stie de acesta pana cand mai creste
Și cum o să faci asta, să reușești ca părinții să nu știe de el?
Unde îl ascunzi în casă până atunci?
Visezi sau ești treaz când gândești așa?