| lunabalsano123 a întrebat:

Buna,as vrea sa ma ajutati fara sa radeti de mine ok? Eu am o prietena pe care am cunoscut-o virtual si gen ne avem super bine si am vrea sa ne intalnim real, nu e departe unde sta ea fac doar o ora! Parintii ei sunt de acord sa ne intalnim dar cum fac sa le spun parintilor mei fara sa ma certe? Ca le-am ascuns asta dar noi doua vrem sa ne vedem dar cum fac sa le spun parintilor asta fara sa ma certe? Raspuns repede va rog...Dau funda ...va rog fara jigniri

1 răspuns:
| SoHappy a răspuns:

Eu cred ca arvtrebui sa fii mai precaută. Câți ani ai? De ce să vă întâlniți doar voi două? Vorbește deschis cu părinții tăi si nu lua de bun totul.