| Ciinderelaaaa a întrebat:

Bună! Asta e a patra sau a cincea oara când iubitul meu ma ignora complet. Nu îmi răspunde la telefon deloc, nici la mesaje. Face asta de vreo 8 ore. Eu în tot acest timp am continuat sa îl sun. Ma simt foarte rău când face asta, de parca ma doare totul, de parca amețesc și nu pot sa mai fac nimic. Plâng încontinuu și ma rog sa îmi răspundă. Nu știu ce sa mai fac ca să ma asculte 5 minute, atât as avea nevoie.
Maine dimineață el trebuie sa plece undeva foarte departe pentru următoarele 3 luni, iar azi, în ultima zi în care puteam sa ne întâlnim, el alege sa ma ignore și sa își petreacă timpul cu niște persoane care noua ne-au făcut rău de la început. Precizez ca avem 1 an și 7 luni de relație.
Ajutați-mă, va rog!

Răspuns Câştigător
| Cheo0S a răspuns:

Poate ai zis ceva ce l-a suparat pe dragul de el.In primul rand dati seama ca nu e iubitul tau, ce reactie are El intr-o asemenea situatie e una extrem de imatura.
Da-ti seama ca nu ai facut nimic gresit si problema e la El, nu la tine. Oricat ar durea, cel Mai bine te linistesti si astepti sa te sune El.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-i pasa de tine, trebuie sa renunti la el

| OldSoul a răspuns:

Cred ca ar trebui sa apelezi la un psiholog.
Te dedici prea mult unei persoane care nu merita asta.

| cristimihailov a răspuns:

Cauta si tu un altul...

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ce se aseamănă se adună nu esti tu de vina ca el este o mizerie...

Răspuns utilizator avertizat
| Anuskaa a răspuns:

Poate si de aia nu raspunde ca a avut treaba, si te suna inapoi, iar cand a vazut ca tot insisti s-a enervat si de aia nu raspunde, nu are rost sa insisti, daca ar fi vrut te suna inapoi.