| hellodarknessmyoldfriend a întrebat:

Ați încercat tabla Ouija, e fake sau chiar au apărut spirite și ce s-a întâmplat dacă au apărut?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa vezi filmul (veronica) ca sa stii ce se intampla cu owija https://www.youtube.com/watch?v=wNlMIvKnjOQ filmul e bazat din viata reala

| Yuoia a răspuns:

Mi se pare ca numai tu intrebi asa ceva pe aici, chiar daca sub alt nume/cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am încercat niciodată dar nici nu mă risc. Sunt atâtea cazuri reale de adolescenți și tineri teribiliști care au încercat-o și nu s-a terminat cu bine.

| 78intrebari12raspunsuri a răspuns:

Este riscant sa folosesti ouija daca nu te-ai documentat sau daca nu ai incercat sa practici occult/ witchcraft. Dar, daca chiar vrei sa o faci, acestea sunt regulile : (poti fi posedat daca nu le respecti) 1. Nu juca singur. 2. Joaca intr-un loc linistit, intunecat, departe de telivizor, telefon, etc. 3. Nu insulta spiritul. 4. Nu te aseza pe tabla. 5. Nu juca intr-un cimitir.