| ZuZzUz a întrebat:

Buna happyAveti idee ce cadou as putea sa ii cumpar mamei mele? Maine e ziua ei(36 de ani):X.Help!

Răspuns Câştigător
| TheAlphaFemale a răspuns:

Uita-te atent si vezi cam ce-i lipseste. Cumpara-i ceva ce i-ar putea folosi, cu siguranta se va bucura enorm si isi va aminti intotdeauna de tine.Nu uita ca orice cadou i-ai face mamei tale de ziua ei, ea il va aprecia foarte mult pentru simplul fapt ca vine din partea copilului ei iubit. Te pup, sper ca ti-am putut fi de ajutor

10 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Ce tanara e happy
un crin imperial si ceva ce dragut (o trusa de cosmetice sau o vaza), se va bucura foarte mult ca este de la tine si ii dovedesti ca o iubesti mult

| Elvina a răspuns:

Orice ii vei cumpara va aprecia. Eu i-am cantat Stai langa mine mama al Madalinei Manole si a plans. Bafta!

| eurynomus a răspuns:

Fa mi si mie cuostinta cu mami sa i fac si eu cadou big grin

| ZuZzUz explică (pentru eurynomus):

Cam dai dovada de nesimtire sau mi se pare?

| eurynomus a răspuns (pentru ZuZzUz):

Nu stiu. Hai sa facem un sonja sa vedem! Dar sa nu fie trucat k ter dau in judecata laughing

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Poate o poza cu voi impreuna, sau un obiect decorat special pentru ziua ei.Dar zic ca o poza iar aduce aminte mult timp de ziua ei de nastere

| Mirela77 a răspuns:

Un buchet imens cu flori sunt cadoul cel mai simplu si mai apreciat de catre o femeie.Sau macar cateva flori preferate...

| Misspink2000 a răspuns:

Un album cu poze cu voi doua.

| anuta1992 a răspuns:

Pai un parfum
o geanta
un roj
sau o trusa de farduri
o pereche de cercei!
Sper ca te-am ajutat happy

| dicssi a răspuns:

Hey si mama a inplinit (36) si i-am cumparat un buche mare de flori si o cutie pentru bijuterii.Mama a fost foarte incantata uite sfatul meu gandeste-te ce i-ar fi de folos si ce i-ar place asta te va ajuta!