| anonim_4396 a întrebat:

Buna, azi a fost a treia intalnire cu un baiat si ne-am sarutat de multe ori si mi s-a parut prea sufocant.Cum sa ii zic ca vreau sa ne sarutam doar de 2 ori?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa cum ai zis aici

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu-ti place sa te saruti cu el. Sau nu-ti place de el. Sufocant! Hm!

| Emma30555 a răspuns:

Pur și simplu eviți sărutul, se va prinde singur, dacă te întreabă ii spui, nu e mare chestie, nu trebuie sa faci nimic din ce nu vrei, asta se cheamă comunicare

| siriusblack98 a răspuns:

Daca ti-ar place de baiatul respectiv cu adevarat, nu ti s-ar parea sufocant.Eu zic sa iti pui in ordine gandurile si sa fii sincera si cu tine dar si cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| ChiftelutaCrocanta2 a răspuns:

Odată nu v-a fost de ajuns? Sau măcar dacă o făceați pe perioade
.

În fine, cum să-i zici... VORBIND!