| anonim_4396 a întrebat:

Azi a plecat mama la tara, si maine va pleca in strainatate(la munca). Stiu ca a mai fost plecata(de 2 ori), dar de data asta ma simt aiurea,nu stiu. Plus ca nu stiu ce se va intampla, sunt probleme cu tati(mai grave) si e foarte posibil sa ma mut in gazda(dar asta dupa ce vorbesc cu mama sa vada cum e acolo,daca poate sa ramana, apoi sa-mi trimita bani). (Am 18 ani, in caz ca vreti sa stiti)
Povestea e mai lunga dar nu conteaza acum.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti mare, poti sa te angajezi, sa studiezi in continuare, 18 ani? femeie, tanara, puternica, nu trebuie sa te agati de probleme mici de genul asta.fii un pic mai curajoasa ia viata in piept si da cu ea de pamant.

| DianaDiaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai am un an de scoala

Răspuns utilizator avertizat