| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi are parintii divortati? Cu cine ati ramas? Parintii vostri au ramas prieteni sau nu? Daca exista, va place mai mult de mama sau tatal vostru vitreg?

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu ii am.
cu mama.
nu nu sunt prieteni. dimpotriva. se urasc.
daca de ex mama isi face un prieten eu nu il pot numi tata vitreg. nici sa ma omori. nu as avea nimic cu el insa e prea mult spus tata vitreg. happy

| Alexashadow a răspuns:

Eu am ramas cu mama. Mai vorbesc din cand in cand, se inteleg.

| Sn00pY a răspuns:

Eu am ramas cu mama
ca mi-am zis ca ea va avea grija de mine
si cu tatal vitreg, nu prea am treaba odata ce o vad pe mama fericita si am inteles din plin ca vrea sa isi refaca viata si niciodata nu i-am spus bai nu imi place de el sau chesti de genu

| Liuuu a răspuns:

Eu nu ii am si nici nu as vrea. dar daca m-as afla intr-o ipostaza din asta (Doamne fereste!) AS ALEGE-O PE MAMI. Adica nu tata ti-a dat nastere, nu? Nu tata vorbeste cu tine 3 ore in sir...nu ea se ocupa de tine, nu ea gateste? nu ea te alinta - nu ea e mai putin severa? sa recunoastem...si daca n'am vrea tot cu mama am ramane

| darkingxx a răspuns:

Hei.am ramas cu mama clarlaughinga si nu au ramas prieteni.adica dupa ce o inselat-o p maicamea nici nu vrea sa auda de el nici dupa 3 anilaughing)um...si cu sotia ma iteleg okei pana nu se baga in viata mea sau il influemteaza p taicameao in legatura cu mine la fel si cu prietenu lui maicameabig grin