| OttyoTiLia a întrebat:

Ce cadou ii pot face mamei de Craciun? Stiu ca e cam din timp dar vreau sa-mi fac o idee si sa stiu cati bani imi trebuie!

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Multi multi multi trandafiri

| Daniel2836 a răspuns:

Cumpara-i un portofel la 10, 20 lei mama mea are unul la 10 lei si este foarte bun.
,, Craciun Fericit " din timp happy

| danailie2004 a răspuns:

Ceva ce sa ii ramana, nu flori sau ciocolata, si eventual de purtat (ca sa se gandeasca la tine si la gestul tau).
Eu i-am luat mamei in octombrie, de ziua ei, un cadouas de pe net (esarfa asta http://www.cadouridecoratiuni.ro/esarfe/esarfa-bumbac-flora.html si o cutie de bijuterii, n-o mai au pe stoc, dar de aici: http://www.cadouridecoratiuni.ro/......iltru-stoc ) si m-a ajuns sub 100 de lei cu tot cu transport.
Spor si inspiratie la cumparaturi!

| adella12 a răspuns:

Ti-as spune ca cel mai bun cadou mamei de Craciun este o felicitare si un pupic, insa poti sa-i daruiesti si un buchet de flori si un cintec isa daca nu poti cinta prea bine. poate un dans! Sper ca te-am ajutat pa pa!