| teodora20001 a întrebat:

Ce cadou sa le iau parintilor mei de Craciun? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Allesya1097 a răspuns:

Buna! Pentru mama poti sa îi ei :o cutie de bomboane, un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna; o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa.
Pentru tata :un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.

5 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Pentru mama: o iconita,un ceas,cosmatice,un parfum,o esarfa,o geanta, o bluza
pentru tata:o camasa, un ceas, o cravata, un parfum o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu familia si o diploma pentru cei mai buni parinti

| PinkPanter a răspuns:

Eu zic ca unui parinte nu conteaza ce ii cumperi, conteaza gestul pe care il face.
Pai cadoul depinde ce persoana de ce varsta are ce ii place, ce gusturi are. Dar pentru un parinte care e mai tanar eu zic ca ceva ce sa fie mereu langa el sa isi aduca aminte de copil. Sau exista varianta a 2 daca nu sunteti asa de departati va intalniti zilnic, ceva de uz caznic ( un ceas frumos, un tablou etc ) Daca e mai invarsta nu mai conteaza asa mult chiar si o ciocolata sau orice simplu din partea copilului sau o sa intre la suflet, fiind un cadou de pret pentru el.

| criss89 a răspuns:

Buna, iti sugeres sa iei un cadou care sa-l oferi din toata inima ta, nu uita nu conteaza valoarea ci intentia o simpla felicitare data din inima ii v-a bucur cu siguranta.sarbatori fericite

| dumytryana00 a răspuns:

Pai o diploma de''CEI MAI BUNI PARINTI''...

| teodora20001 explică:

Multumesc!