| larisalary12 a întrebat:

ce credeti despre parintii care isi abandoneaza copiii?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde. Dar în general...că ar fi fost bine să folosească metodele de contracepţie.
Copilul nu e o jucărie. Nu-l faci şi apoi îl arunci în stradă. Este o responsabilitate pe viaţă. Iar dacă nu eşti pregătit să devii părinte, mai bine nu devii.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Astea nu se pot numi parinti

| zurick a răspuns:

Ca au probleme grave si ca acel copil nu este cu nimic vinovat ca sa sufere.

| Danysan a răspuns:

Astia sunt Parinti?-Trebuie sa fie decazuti din drepturi -poate si mai grav daca se poate!

| lexybelle a răspuns:

Buna.Eu cred ca sunt jalnici

| DanaBruneta a răspuns:

Fara imima..mai bine nu mai faci decat sa-l abandonezi sad