| Alina2324 a întrebat:

Ce parere aveti despre a face nunta in luna octombrie? Credeti ca este prea frig?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu am facut-o pe data de 14 octombrie, acum 10 ani, si a fost Ok. A fost cam rece, dar am prins vreme faina, cu soare

| mgtow a răspuns:

Daca sant bani merita sa fie facuta

| RAY a răspuns:

Daca nunta e pe plaja da e o problema, dar daca e la munte o sa puteti dansa in varful unui munte, ce importanta are asta? si soramea s-a casatorit in octombrie nu are importanta asta

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are luna?
Atata vreme cat aveti motivele voastre sa puneti nunta in octombrie, cine are placere, cu siguranta va veni, chiar daca nunta-i in octombrie ori decembrie.
Nu-ti fa problema de vreme, trebuie doar sa ai o hainuta pregatita pentru caz de urgenta si pantofi bineteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost acum 2 ani la o nunta in luna octombrie si a fost totul in regula. Adica mai mult am stat inauntru, dar nu a fost nici o problema.

| KenNine a răspuns:

Nu conteaza cand o faci depinde daca o faci in aer liber.Dar distractia conteaza pana la urma.Eu moment unic in viata ta(asa ar trebui)

| 7Cristian7 a răspuns:

Este frig, dar depinde si in ce sala o faci.