| gaby5995 a întrebat:

Ce parere aveti despre tinder? Credeti ca se pot întemeia relatii serioase acolo? laughing
Va rog fara comentarii rautacioase.

16 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da, clar da.

| ywar a răspuns:

Doamne fereste! Cum va vin astfel de idei? Cred ca ai mai multe sanse sa castigi la pariuri sportive decat sa te intalnesti cu cineva de pe Tinder si sa ai pretentii si la ceva stabil.

| LupusDei1993 a răspuns:

Majoritatea merg acolo sa-si bata joc, dar sunt unii ce chiar cauta lucruri serioase. Trebuie sa fii sigura ca vrei sa-l imbogatesti pe creatorul aplicatiei.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am doua prietene care si-au inceput relatiile acolo, dar nu recomand, nici ele nu stiu ce a fost in mintea lor cand au iesit cu toti dubiosii. Au avut noroc sa dea de tipi cu care chiar sa se potriveasca la un moment dat, una are relatie de 2 ani deja. Mna, daca ai incredere in intuitia ta si nu iesi chiar cu orice gibon, cred ca gasesti si oameni ok. Dar majoritatea cauta distractie acolo.

| Ivanescucristina a răspuns:

Bună. Serios? E o panarama de aplicație sunt numai retardați fără vitorr...
Da vreo 50 de relații serioase îți vei face pe Tinder. sunt numai c****e pe acea aplocatie.
Majoritatea îți fac conturi de genul la caterincă...
Badoo este mai ok găsești și persoane de treabă

| debarasator63 a răspuns:

Da, dar numai pe USA, Canada, Germania, Anglia...Nu lua in vedere Romania, Rusia, Ucraina, Moldova, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stiu doua persoane care s au cunoscut pe Tinder si s au casatorit de atunci. Dar asta prin 2014, acum cred ca e cu totul altceva aplicatia

| Plato a răspuns (pentru ywar):

Aia e sigur, eu castig destul de des.

| Plato a răspuns:

Persoanele serioase nu au Tinder, pentru relatie serioasa trebuie oameni seriosi, in concluzie rationamentul e invalid, deci e imposibil.

| Adry05 a răspuns:

Cred ca da, depinde, sunt multi care stau pe acolo pentru aventuri da ma gandesc ca sunt si persoane timide care nu-si pot face relatie in realitate si atunci apeleaza la mijloace de genul dar risti sa dai de multi dubiosi

| Iote a răspuns:

Relatie serioasa pe siteuri nesrioase? Nu cred.

| DevilRock a răspuns:

Majoritatea de acolo caută aventuri.

| OldSoul a răspuns:

Depinde de noroc.
De curand am avut placuta surpiza sa gasesc din intamplare o fata super draguta, amabila, si asa mai departe acolo.
Acum ce e drept, nu stiu ce cauta ea acolo laughing Dar nici nu-mi pasa.

| mgtow a răspuns:

Deabia prinzi un sex sau imposibila treaba asta. Numai prostituate care se vand ieftin (gen cina sau un film la cinema, discoteca) apoi sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba ai sansa pe TPU sa cunosti pe cineva.Intri pe profilul lui, vezi cum scrie si iti dai seama daca e un tip ok, dupa care ii raspunzi la intrebari sau comentezi la raspunsurile lui. Apoi astepti sa iti scrie un mesaj in care sa iti spuna...ce trebuie sa iti spuna, nu stiu.Eu incerc acelasi lucru, de-aia zic.Numai ca la mine vad ca nu functioneaza, nu-mi scrie nimeni nici un mesaj.Bine,eu sunt barbat, s-ar putea sa trebuiasca sa fac eu primul pas.Inca nu sunt sigur.