| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,cum aflu si eu cum se numeste fetita care a jucat in filmul indian Satyam Shivam Sundaram-Love Sublime,fetita care a interpretat rolul lui Rupa cand era mica, cum gasesc si eu poze si informatii de ea noi? dau funda. happy

4 răspunsuri:
| Lolităăăă a răspuns:

Cauti pe net sau intrebi pe cineva.

| DULCICABRUNETA explică (pentru Lolităăăă):

Am cautat dar nu am gasit, si nu am pe cine sa intreb pentru ca nu stie nimeni, am crezut ca aici poate ma ajuta cineva...

| Lolităăăă a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

straight face O sa te ajut eu imd, acum vreau sa mai dau niste raspunsuri.

| DULCICABRUNETA explică (pentru Lolităăăă):

Ok... straight face