| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți că un băiat este atras de o fata? Ce comportament ar trebui să aibă fata încât să îl atragă, însă fara să îi dea prea multă atenție.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum credeți că un băiat este atras de o fata? prin atractie fizica mostenita genetic pe cale genetica, este atras de sexul opus din cauza unor unor hormoni, la pubertate un baiat place multe fete, in capul nostru este o furtuna putin spus, uragane de hormoni si suntem atrasi sexual de multe fete, fizicul ne atrage la sexul opus

| Plato a răspuns:

Fiecare are propriul ideal feminin, nu poti face ceva general si nici nu trebuie.

| ShamelessQboy a răspuns:

Sa pari mai diferita fata de restul, iesi din standarde si fii sexi si atragatoare.

| dbigiu84 a răspuns:

Eu sunt baiat, asa ca iti zic cum ai putea atrage alti baieti.In primul rand ar trebui pur si simplu sa arati bine.Mai treci pe langa baiatul pe care vrei sa-l atragi si daca nu te abordeaza poti incepe tu discutia cu un,, Buna!,, sau sa mai astepti pana te baga in seama.
Odata ce esti bagata in seama, sa nu razi fals la glumele lui dar nici sa pari plictisita, sau sa faci tu glume.Mai vorbesti despre tine ca subiect de discutie.
Daca urmezi instructiunile de mai sus, ai sanse 100% sa-l atragi.
Iti urez bafta! Funda?

| Plato a răspuns (pentru dbigiu84):

Daca nu te inoportunez, cati ani ai?

| dbigiu84 a răspuns (pentru Plato):

2 anisori happy

| Plato a răspuns (pentru dbigiu84):

Pai cam acolo esti cu ideile.

| RamboxxL a răspuns:

Felul in care il privești