| monycutzza a întrebat:

Curând este ziua prietenei mele, cea cu care timp de 2 ani si ceva de cand ne cunoastem am împărțit si bune si rele. As vrea sa-i fac cadou o cana personalizată cu noi doua dar si un mesaj frumos. Nu vreau cele clasice " pentru cea mai bună prietena". Vreau ceva frumos, daca se poate si amuzant. Help. Sunt in până de idei.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Cea mai mare aventura pe care o poti avea este sa iti traiesti visurile-
Oprah Winfrey

Un prieten adevărat te accepta asa cum ești, dar în același timp te ajuta sa devii asa cum trebuie sa fii.

Prietenii sunt familia pe care ti-o alegi singur

Mai degraba as umbla in intuneric impreuna cu un prieten, decat singur si in lumina Helen Keller

-William Shakespeare

Prieten este acela care stie cine esti, intelege cine ai ost, accepta ceea ce vei deveni si totusi, te lasa sa "cresti"in continuare (sau te iubeste in continuare"

Un prieten adevarat este cel care vine atunci cand toti ceilalti pleaca -Walter Winchell

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

"Pînă cînd alta ne va despărți!"

| Andreeush a răspuns:

Cred că o poză cu voi două pe cană ar fi suficient. Dacă mai adaugi și un text va fi prea mult.

| Bizon95 a răspuns:

Datorita tie am renuntat la p0rn

| Raducons a răspuns:

Eu zic sa ii faci cadou mai bine o bluzita sau un tricou, se va bucura mai mult

| adryang78 a răspuns:

"Un prieten bun vine în vizită și-l servești cu ce ai.
Cel mai bun prieten își ia singur din frigider." happy

| christine99 a răspuns:

Orice dar nu cani cu poza