| TeoOooDora a întrebat:

Buna, curând vine ziua de naștere a soțului meu, lui ii plac cadourile, sa il duc într-o excursie nu mai pot. Așa ca nu stiu ce as putea sa ii ofer. Are atatea lucrurilaughing, nu suntem de mult timp impreuna de 3 ani. Si casatoriti de 1 an. I-am luat de Pasti un parfum, acum chiar nu stiu. Idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alecsawng01 a răspuns:

Ii poti pregati o prajitura, pregatesti cina si un film sau o activitate ce va place la amandoi, cred ca timpul tau este un cadou mai bun decat ceva strict material, o carte iarasi mi se pare o idee foarte buna. Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Buna Teodora,
Nu trebuie sa ii cumperi un cadou, pregateste-i unul.
Vezi ce ai prin casa, îmbrăcate ca si la o intalnire, pregătește-te pentru el, jucați-vă adevar si provocare, fa-i un tort, faceti poze, uitați-va la un film.
Fa-i un filmuleț pe calculator.
Fii creativa. Sunt multe idei doar trebuie sa cauți

| Adry05 a răspuns:

Păi ce interese are? ce-i place să facă?!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îi iei o băutură mai scumpă, îi gătești ce-i place lui cel mai mult și vă uitați împreună la un standup. Cred că e suficient laughing.

| Apokales a răspuns:

Dai un sandvis si o bere si lasa-l in pace. Noi barbatii nu avem pretentii laughing.

| Endoryus a răspuns:

Aveti 3 ani de relatie si intrebi niste necunoscuti ce i-ar place sotului tau. Sotia anului.

| Digikey a răspuns:

Eu am primit o sticla cu bautura preferata si am fost incantat.

| TeoOooDora explică (pentru Digikey):

S-ar putea sa ii cumpar un coniac si gatalaughing)

| oz_1736 a răspuns:

Vorbesti cu o prietena sa iti ofere apartamentul pentru o noapte. Il duci acolo si fii amanta lui. Nu te va uita niciodata, garantez

| Stropdeploaie a răspuns:

O Dama de comapanie! happy

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, am o idee genială, mai ales pentru persoane căsătorite. Fă-i cadou un starmap: o hartă cu stelele de pe cer dintr-un moment și loc important, în cazul de față, cu data în care v-ați căsătorit și cu un mesaj frumos. Vezi aici: https://www.starmaps.ro/