| DPSFE a întrebat:

Dau funda celui care raspunde la aceasta intrebare si daca imi place raspunsul. As vrea niste idei in legatura cu o chesti foarte importanta... dupa cum stiti, se apropie Craciunul, iar eu nu stiu ce cadou sa-i fac prietenei mele cele mai bune (pe care o consider ca si sora mea ). As vrea sa i fac ceva manual. O cunosc foarte bine, insa cand vine vorba de cadouri, nu stiu ce sa fac. Nu ii plac bijuteriile prea mult...nu poarta cercei, insa este foarte feminina. Nu imi da niciun indiciu despre ce i-ar place.Va rog ajutati-ma. dupa cum am mentionat, vreau sa-i daruiesc ceva facut manual.

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Fai o bratara a prieteniei ..Sigur va fi foarte incantata poti sa-i faci un suport unde sa isi puna pixurile si pe suport sa scrie la multi ani

Sper ca am putut sa te ajt

Funda?

| DPSFE explică (pentru SimonaQs):

Multumesc de idee.

1 răspuns: