| Biancasata a întrebat:

De 7 luni aprox am ieșit dintr-o relație de 3 ani aproape. Mi-a fost greu și încă mi-e. Însă în luna martie am cunoscut un băiat, la început nu eram foarte atrasa fiind rănită din ultima relație. Ma cauta mereu, îmi dădea mesaje, ma suna pe camera însă nu intenționa sa fim într-o relație și i-am spus. La început mi-a spus ca și el ma place și ca nu vrea o joaca. Însă săptămâna trecută când ne-am întâlnit era rece retras. Când am vrut sa ii zic ce facem cu noi s-a schimbat... A devenit rece distant mi-a spus ca se va gândi bine și vom discuta. Oare ce sa fac în situația asta? Am obosit psihic. sad

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Buna deocamdată nimic. părerea mea este să stai singură o perioadă până îți mai revi ai timp după aceea să cunoști pe cineva iar daca vrei neapărat să încerci să ai o relație cu acest băiat lasa-l o perioada să vezi ce face dacă este interesat de tine te va căuta este strict părerea mea happy!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

L-ai luat prea tare dintr-o dată. Aceste lucruri nu se rezolvă totdeauna cu vorbe mari, ci se fac pur și simplu.

| oz_1736 a răspuns:

Vorbeste cu el. Poate e ceva din trecutul tau/lui care l-a ajuns din urma. Poate distanta ai fost si tu pana acum si el s-a saturat

| lorix a răspuns:

Il iubesti?

| Biancasata explică (pentru lorix):

Nu am cum sa îl iubesc. Dacă nu am avut nici o relație. Dar îmi pasa

| lorix a răspuns (pentru Biancasata):

Tocmai, ca nu ai cum.
Lasa-l in pace, vezi si tu ca nu mai e interesat. Sa tragi de el nu e o optiune.