| Anonimulanonim18 a întrebat:

De anul trecut imi place un baiat foarte mult dar nu avem o relație. Ne vedem aproape in fiecare seara. Cand ma vede ma ia in brațe, ma alinta, imi spune ca ma vrea etc. Noi suntem un fel de "prieteni cu beneficii ". Eu tot sper ca vom avea o relatie oficiala Candva. El e singurul baiat pe care nu il pot refuza. Singurul care a ramas in mintea mea.
Sa mai astept, ziceti ca va fi o relatie? Ce sa fac?
Am nevoie de niste sfaturi va rog.

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Cat sa mai astepti? Aparent situatia asta se prelungeste de aproape un an... Nu crezi ca daca isi dorea o relatie cu tine o avea demult?

| Anonimulanonim18 explică (pentru zăGhost):

Ba da.dar nu stiu...de fiecare data cand incerc sa il evit..nu il caut..etc, se trezește ca dupa cateva zile, o saptamana-doua sa ma caute si sa insiste sa ne vedem.iar eu nu pot sa iti zic nu niciodată.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-i ca te casatoresti cu el si apoi faceti sex. Vezi cum reactioneaza atunci si iei hotararea in consecinta. Cand aude de casatorie poatesa dea bir cu fugitii si te-ai lamurit. Daca vrea inseamna ca te iubeste. Asa oricine vrea sa faca sex si apoi Dumnezeu cu mila.

| Anonimulanonim18 explică (pentru Salontanul):

I-am spus odata de casatorie si mi-a spus sa am putina răbdare ca toate vor fi asa cum trebuie insa acum e preocupat cu munca. Toată ziua munceste... zice ca vrea sa se puna la punct cu tot si abia apoi sa se căsătorească..nu stiu ce sa mai cred. ..nu vreau nici sa imi pierd vremea asa aiurea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ne zici nouă și nu lui?

| Anonimulanonim18 explică (pentru anonim_4396):

Lui tot i-am zis. Mereu imi spune sa am răbdare ca totul va fi cum ne dormim...

| Dervbt a răspuns:

Eu zic sa va limitati la o relatie sexuala si atat, faceti sex cat mai des si atat. E cel mai bine.