| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitul să nu te sărute pentru că se uită vecina lui cu fiica ei la noi? laughing (fetița avea aproximativ 10 ani). Trebuia să ieșim undeva în seara asta și eu am vrut să mergem cu mașina mea. El trebuia să vină la mine, pe jos, dar eu am ieșit până la magazin și m-am oferit să îl iau eu și după să venim la mine, să mă pregătesc și eu și să mergem. A refuzat să îl iau eu, a zis că vine pe jos, dar eu tot m-am dus, am parcat fix în fața blocului și l-am așteptat. A ieșit vecina lui cu fetița ei afară, s-a uitat la mine, s-a uitat la numerele mașinii și au stat mai încolo, uitându-se la mine amândouă laughing După a venit el, a urcat în mașină și a zis să mergem, iar eu am zis "Nu mă săruți? Toată ziua îmi spui că aștepți să ne vedem, că îți e dor de mine, iar acum nici un sărut nu primesc?", iar el spune "Nu face așa acum, nu vezi că se uită ălea la noi?" și zic eu "Păi și ce dacă se uită? Crezi că femeia aia sau chiar și fetița nu au mai văzut alți oameni sărutându-se?", iar el spune "Ba da, dar după vorbesc". În momentul ăla, m-am supărat, era ca și cum lumea nu știe că noi suntem împreună de câțiva ani buni și mă ascunde. M-am încăpățânat, am tras frâna de mână și i-am spus că nu pornesc până nu mă sărută. Am stat așa 5 minute, iar el tot insista să plecăm. Și am plecat, că el tot pe a lui o ținea, eu m-am supărat și până la urmă nu am mai ieșit niciunde laughing Ce ar trebui să înțeleg din faza asta? Nu mi se pare ceva indecent să te săruți în public, că doar nu stăteam să ne dăm limbi acolo, voiam un simplu sărut și atât. Mi-am dat seama doar că vecina aia a lui e din asta bârfitoare după cât se uita la mine, dar ăsta nu e motiv să nu mă sărute. Și ai mei au fost întrebați de vecine că dacă știu că eu m-am sărutat cu un băiat în nu știu ce mașină și știau și numărul mașinii și cum arăta și toate detaliile laughing Dar asta nu înseamnă că din cauza lor eu nu mai pot să îl sărut pe el, că se uită ele. Ce ziceți de faza asta? Greșit-am eu?

27 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sigur poate si-o trage cu vecina laughing cum adica? eu nu plecam din masina pana nu ma pupa. PUNCT! e vina ta. Pune mana si alta data ii spui "*** ori ma pupi, ori iesi si du-te inauntru in casa! poate sa se uite si papa de la roma, un pupic pe botic, nu cred ca facea crima!" Sa ii 'este' rusine.Ma rog, si da e vina ta, de ce ai plecat? Nu plecam neam, pana nu primeam pupicu, ete foc! Cum adica suntem in public? erai in masina pe punctu de a pleca.Doamne...cat de rupt e si prietenu tau, sper ca nu tragi de el si cand faceti sex, ca atunci e bai mare.

| AdelinaC a răspuns:

Mi se pare normal sa nu te sarute de fata cu altcineva. Totusi e ceva intim intre voi, nu aveti nevoie de spectatori.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai gresit, dar el este mai rușinos, intelege l si tu, ca doar nu o sa va despartiti dintr un fleac, te sarută el acasa din cap pana in tălpi, ce varsta ai?

| User23434 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Peste 18 clar, dacă are masina.

| GabiDumitrescu a răspuns:

La o vecina de asta frumos se cuvine sa te intilnesti o data cu ea, sa o saluti cu tot respectul, si sa ii zici: "Am observat ca va intereseaza foarte mult viata mea personala, asa ca doresc sa va intreb ceva. Cu tot respectul, nu va suprati, dvs. sugeti p*&a?"

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| Emma30555 a răspuns:

Sărutul e ceva intim, e de preferat sa o faci fără spectatori. Eu îl înțeleg mai ales ca se uita la voi un copil

| Bizon95 a răspuns:

Da, ai gresit ca nu ii respecti micile fobii
si e CHIAR MICA, ca sa nu mai vorbim ca ii e vecina femeia aia si un vecin iti poate face viata un calvar daca stie cum, deci s-ar putea nici macar sa nu fie fobie ci auto-aparare

si ca apoi faci din tantar armasar

| gemeni6226 a răspuns:

Depinde ce varsta are el si cat este de rusinos.Un lucru e sigur un barbat copt, matur si sigur pe sine nu face probleme din asta.Adica nu se preocupa de parerea celor din jur.Ca doar e vorba de un sarut nu de altceva mai intim.Tin minte eram tanara si mereu imi venea sa ma sarut pe strada cu sotul.Ca mie nu-mi conta parerea celor din jur conta ca simt foarte mult pentru el si trebuie sa ma manifest.Dar pe el il deranja.Pentru ca era crescut intr-un mediu mai pudic.Dar asta nu a insemnat ca nu ma iubeste ci era asa felul sau de a fi de a da mereu pe aparente.Eu in schimb niciodata.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Anormal sigur nu e.
Numai stabilitatea ta psihica e anormala. Sa dramatizezi atata pentru un lucru nesemnificativ.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Chiar ca copii virusati csf ncsf generatia pampers

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Schimba-ti-l. Deja miroase.

| Panamax a răspuns:

Daca va despartiti acum, baiatul o sa traiasca cel putin 20 de ani mai mult.

| Panamax a răspuns:

Daca tii la el lasa-l sa gaseasca ceva mai bun care sa nu faca nazuri de copil retardat din 5 in 5 minute.

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Iti dai seama ca ai fost extrem de insistenta si ca tu ai gresit? e clar ca prietenului tau nu ii place sa se sarute cu tine in public, e ceva normal, si mie mi-ar fi rusine sa ma sarut in public cu iubita mea pentru ca asta este un lucru intim de facut, nu in public unde vad toti cum te lingi, nu inteleg ce te-a deranjat asa de tare, omul voia intimitate, eu iti dadeam o palma peste fata in locul lui ca sa nu mai ai figuri din astea.

| bbnnmm a răspuns (pentru DarthNiger):

Ai de mine, dar ce dur laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru bbnnmm):

RASPUNZI LA INTREBARE... NU la persoana care a raspuns, deci nu stie nimeni CUI i-ai raspuns
ESTI PE DINAFARA, NU imi pare rau ca iti spun!
pentru ca practic arunci raspunsuri in aer, deci nimeni nu intelege NIMIC din ce spui tu!

| bbnnmm a răspuns (pentru Bizon95):

În paranteză scrie pentru cine e răspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama ce roman ai scris pentru un cct

| Osneros a răspuns (pentru anonim_4396):

Drama is love

| bbnnmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Mamă, dar ce folositor răspuns ai dat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur şi simplu omul s-a simţit incomod când a văzut că alea două se holbează la voi şi de asta nu a vrut să te sărute în acel moment.Ce-i aşa mare lucru?

| Jus7t a răspuns:

Lui îi e frică de bârfa vecinei ori i s-a părut aiurea să se sărute în fața unui copil de 10 ani, sau poate că e mai rușinos din punctul ăsta de vedere.
Dacă stai de ceva vreme cu el ai putea să îți răspunzi singură la întrebarea : în general, nu îi place să ne sărutăm în public?
Dacă nu îi place asta în general e simplu, așa e el.
Dacă nu are nicio problemă în locuri publice dar are una când vine vorba de vecini e posibil să fie ce am zis prima dată.
Bănuiesc că îți trece prin cap și posibilitatea că el mai stă cu cineva, dar când vine vorba de asta tu știi cam cât ar putea să fie reală, în funcție de cât de bine îl cunoști.
Oricum, vorbește și cu el despre asta, poate are el o explicație.

| sayWhaaat a răspuns:

Intentii rele nu pare sa aiba, dar e tantalau rau. Daca-l iubesti si crezi ca are perspective de "a creste", ramai. Daca nu, next.

| xGamerZ212 a răspuns:

Mna....parerea mea e ca a gresit, eu a-si fi vrut din contra sa le fac in ciuda, sa nu imi pese pe scurt, dar acum depinde de om.Nu trebuie sa te superi nici tu, poate gandea altfel...

| Osneros a răspuns (pentru xGamerZ212):

Hurr durr n-a facut ca mine inseamna ca a gresit.