| anonim_4396 a întrebat:

Buna eu am o fata in scoala care o iubesc enorm, dar am o problema ea nu ma prea place. La incputul anului am vrut sa socilizez cat mai mult cu ea dar am facut o poza foarte jenanta cu ea le-am trmiso la alti colegi si ia s-a suparat pe mine.Eu am reusit sa ma impac cu ea dar ca prietena vorbesc cu ea cateodata pe Facebook dar nu stiu cum pot face sa fiu cu ea va rog frumos sami datii niste sfaturi ce as ptea sa fac i-am mai cumpar suc sau altceva dar o simpla imbratisare am primit + un mic pupic dar nu e suficient mai ales ca ea vorbeste mereu cu un baiat care nu cred call place dar nice el pe ea si vreau so cucersc. Va rgo ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La cum scrii, dragul meu, trebuie sa-ti gasesti una la fel ca tine ca sa te placa.

| Violleta2022 a răspuns:

Degeaba te rogi de noi, pentru ca nu te putem ajuta, nu avem cum influenta sentimentele unei fete, mai ales cand tu faci prostii, trimitand poze cu voi doi la prietenii tai.
Dragoste cu forta nu exista!
Incearca sa-ti faci o pritena noua, una cu care sa nu gresesti si sa stii bine ca, nu-i frumos ce faci cu o fata sa le spui prietenilor tai si nici sa le trimiti poze cu ea!

Răspuns utilizator avertizat
| Stell99 a răspuns:

Lasa fetele...
Pune mana pe o carte de gramatica.