| aNdReYa_4166 a întrebat:

Buna eu plac un baiat si vreau sa iesim in oras si el este o fire mai retrasa cum as putea sa-l conving sa iese cu mine?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu cred ca trebuie convins, e suficient sa ii spui ca vrei sa iesi cu el, si sa iesi doar cu el. De regula baietii retrasi sunt bine crescuti si cu mult bun simt, si nu refuza o invitatie din partea unei fete.

| Cristi_3697 a răspuns:

Daca e asa cum spui tu... spune-i in fata, s-ar putea sa nu refuze big grin