| Eclectica a întrebat:

Buna! Exista vreun site sau o modalitate prin care pot gasi un elev al unui liceu dintr-o promotie mai veche (1993)? Nu-i stiu decat prenumele și liceul la care a absolvit. Dar daca l-as vedea sau i-as citi numele intreg sigur mi-as aduce aminte de el. A invatat la Liceul Decebal din Bucuresti și mi-as dori sa iau legatura cu el. Multumesc!

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Pe Facebook, scrie la cautare prenumele, apoi foloseste filtrele cu orasul din care provine, si liceul la care a fost. Cu putin noroc, daca si-a adaugat datele acestea la profil, il vei gasi foarte usor.

| zilog a răspuns:

Colegiimei.ro