| vacarescu a întrebat:

BUNA! exixta si alte filme cu herry potter in afara de herry potter si pocalul de foc? daca da dati-mi si mie un link cu un filmbig grinhappy FUNA

6 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

Piatra filozofala parca

| vacarescu explică (pentru mczacky):

Dar ce an are?big grin

| gabyryela a răspuns (pentru vacarescu):

Http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Potter_(film_series) le ai aici pe toate si scrie si anul :)

| raducu7890 a răspuns (pentru vacarescu):

Ala! in 2002 parca...

| raducu7890 a răspuns:

Da, mai exista multee filme:Harry Potter si Ordinul Pheonix, Harry Potter si Printul Semipur, Harry Potter si Talismanele Mortii Partea 1/Partea 2. Le gasesti pe f-i-l-e-l-i-s-t(trebuie sa ai b-i-t-t-o-r-e-n-t). Funda?

| hermyone223 a răspuns:

Da mai exista si :piatra filozofala, camera secretelor, prizonierul din azkaban, printul semipur, ordinul phoenix, talismanele mortii1 si tasismanele mortii 2, sper ca te--am inpaca laughing) a da si la toate pui herry potter tradus sa subtitrat in romana.