| G._Petru_Cristii_2001 a întrebat:

Buna, fata despre care va tot vorbesc nu mai răspunde nici la telefon si nici la mesaje.
Incep sa îmi fac mari griji, când o sun de pe numarul meu intra căsuța.
Când o sun si cu ascuns si cu numere dar diferite la fel... ce sa fac?
In gand am sa merg sa vad ce se intampla sau asa, desi familia ei nu e de acord cu a mea încă.
Vreun sfat?
Orice e bine venit, mulțumesc

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrea sa-ti raspunda, asta e clar. Nu o mai stresa.

| G._Petru_Cristii_2001 explică (pentru darrio2007):

Dar telefonul il are inchis... deci nu mi-a blocat număru

| darrio2007 a răspuns (pentru G._Petru_Cristii_2001):

Chiar asa il tine mereu inchis? Sa fim seriosi!

| G._Petru_Cristii_2001 explică (pentru darrio2007):

Pai da... il tine inchis ca îi ia mama ei... motivu sincer nici eu nu stiu de ce îl tot ia atata

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, pentru ca fata este jenata de situatie si nu vrea contact cu tine deloc, de aceea ti-a blocat numarul.
Ce nu poti pricepe?

| gheorghe699 a răspuns:

Orice sfat ai primi,daca nu este cel pe care tu il astepti, nu o sa ti cont de el, asa ca actiune.fa pe detectivul, mergi si vezi ce se intampla, incearca sa dai de fata. Succes!

| G._Petru_Cristii_2001 explică (pentru gheorghe699):

Sa stii ca la asta m-am gandit si eu...
Doar ca nu stiu... prietenii si altii mi-au spus ca sa mai stau pana maine... Dar is prea îngrijorat ca sa mai las pana maine.

| gheorghe699 a răspuns (pentru G._Petru_Cristii_2001):

Acum,mergi si vezi ce se intampla, relatii de la vecini, prieteni, cunoscuti etc

| G._Petru_Cristii_2001 explică (pentru gheorghe699):

Singura cale sa dau de ea ar fi numa sa merg la ea in comuna sa vad daca o gasesc sau daca a iesit pe afara măcar sa stiu ca e bine...

| euveverita a răspuns:

Cel mai probabil are cartela ruptă.
Încearcă să o contactezi pe altceva pentru ca numărul e închis pe viață.

| G._Petru_Cristii_2001 explică (pentru euveverita):

Am sunat-o de pe alte telefoane si tot asa zice ca si cum ar avea telu inchis
Eu cred ca nu i-a dat încă telefonul