| NuSunt a întrebat:

Bună fetelor. Voi cum ați alege băiatul pereche? După aspect fizic sau moral? Sa fie mai cuminți sau BadboY?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreabai pe aia care nu si-au gasit femeie ce cauta ele, au incercat cu urate - frumoase schioape si damblagite dar nu le-a iesit nimic, culmea ca tot spera si se lasa insultati manipulati de femei in continuare.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-l alegem noi, il alege inima noastra.
Personal, ma lasa rece badboy-ii, chiar ii ocolesc.
Prefer un baiat cuminte, linisit, educat, respectuos.

| sierra1 a răspuns:

"cum ați alege băiatul pereche"
- pentru o noapte?
- pentru un sezon-două?
- pe post se mire?

| Freya1 a răspuns:

Sa mi se potrivească mie atat mental cat si sufletește.
Cred ca daca suntem pe aceias lungime de unda si ne dorim aceleași lucuri sau macar ne susținem in a ne îndeplini visele e super ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult după intelect și caracter dar să fie ok dpdvd fizic. Nici frumos, nici urât.

| irina4219 a răspuns:

Cu un badboy nu poți avea o relație serioasă, in sensul că nu vei fi cu el împreună mai mult de o lună. Așa că dacă tu vrei un fel de poveste de dragoste nu ai ce căuta cu un astfel de băiat. Mie una nu îmi plac nici cei care sunt chiar uși de biserică, ideea e că dacă un băiat ți se pare a fi prea cuminte ar trebui sa fii mai atenta la cum se comporta și la persoanele cu care stă, să nu te îndrăgostești de cine crezi tu că e. Ar trebui sa te uiți și la aspectul fizic, acum depinde cat de mult pui tu la suflet bârfele. Daca este urât vor râde foarte mulți de tine și s-ar putea sa va despărțiți din cauza asta... Daca ești sensibila și nu poti sa suporți bullying-ul sa știi că se poate. Din punct de vedere moral nu aveți cum să gândiți la fel, dar trebuie sa va potriviți in anumite aspecte, fiindcă dacă sunteți total diferiți nu o sa meargă. Acum depinde și de tine, sper că te-am ajutat happy