| anonim_4396 a întrebat:

Iar am o problemă cu stresul, îmi întârzie ciclul de două zile sunt aproape 35 de zile de cand se calculează următoarea data, am avut in ziya ovulației contat protejat și am verificat prezervativul și nu era rupt.

1 răspuns:
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Si prietenei mele ii întârzie, si 3-4 zile. Credeam ca am lasat-o gravida ca dupa ciclu data trecută am facut fara prezervativ si fara ejacularee. Dar acum i-a venit si eu ma bucur ca nu am lasat -o gravida. Protejati-va, e cel mai sigur. Si nu iti fa griji, nu ai ramas insarcinata. Foolositi durex ca is the best. O sa iti vina, daca iti întârzie 10 zile e grav. Necesita un control ginecologic. Bafta, si nu uita, Protejati-vawinking