| Deeea2003 a întrebat:

Îl bănuiesc pe iubitul meu ca ma înșeală, el este mai gagicar de fel si el a zis ca s-a schimbat, dar nu prea cred, ma minte mereu, nu stiu ce sa fac deoarece țin la el.

28 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca te minte, nu e vrednic de sentimentele tale. Nu merita sa tii la cineva căruia nu ii pasa de tine, pentru ca prin minciuna asta arata, că nu ii pasa.

| Deeea2003 explică (pentru cristi202):

Mersi mult adineauri m-am certat pe tema asta si da ma despart de el acum

| Deeea2003 explică (pentru cristi202):

M am despărțit de tot de el

| cristi202 a răspuns (pentru Deeea2003):

Foarte bine! Mai devreme sau mai tirziu, vei găsi pe cineva care sa te iubească, sa te respecte și să nu te minta.

| Deeea2003 explică (pentru cristi202):

Stiu.
Dacă ma iubea nu ma lasa dar mna asta e

| mgtow a răspuns:

Nu poti sta asa cu el trebuie luata atitudine

| Andreeush a răspuns:

Ți-a dat motive că te înșeală sau doar presupui?

| aditimus a răspuns:

Pune o prietena buna de-a ta sa se dea la el, testeaza-l.

| GTX26 a răspuns (pentru aditimus):

Și dacă amanta e tocmai prietena asta bună?(cam greu cu prietenii din ziua de azi)

| aditimus a răspuns (pentru GTX26):

Atunci alta prietena happy

| Panamax a răspuns:

Data viitoare fa o alegere mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desparte-te de el inainte sa se desparta el de tine pentru alta.

| Deeea2003 explică (pentru anonim_4396):

E greu dar o s-o fac

| Speranta12 a răspuns (pentru Deeea2003):

Hai ca poti rolling on the floor

| Deeea2003 explică (pentru Speranta12):

Mersi de încurajari va iubesctongue sunteti niste oameni buni

| christall a răspuns:

Aia nu e relatie daca nu ai incredere in partener.

| Deeea2003 explică (pentru christall):

Păi să știi că mi-a aratat mereu bănuiala mea
Mi am făcut un cont fals de fată si gen m-am dat la el si era altfel el, ba cu vecina mea etc

Răspuns utilizator avertizat
| ValentinGabi a răspuns:

Îl poți verifica pe telefon sau îl poți urmări cu cine umblă si dacă chiar îl prinzi eu te sfătuiesc să-l lași si să cauți pe altul că pe viitor o să-ți pară rău că pierzi timpul după asemenea om

| Deeea2003 explică (pentru ValentinGabi):

M am uitat in tel lui si da vb si cu fete dar nu cu pui sau cv uite de ex l am sunat cu farsa de aia de pe o app si era afr si el mi-a zis ca iese doar cu băieții si s-a auzit si o fată pe fundal si nu numai mi-a zis ca nu prea a ieșit din casă ca nu are dispoziție bună îmi zice ba ca nu mai are tel ca scrie de pe laptop si cand vad ca pune la stare pe Facebook cu filmează am zis hai bine lasa nu îl necajesc ca are si probleme cu banii dar simt ca înnebunesc jur in seara ii dau mesaj si asta e să ne despărțim

| Deeea2003 explică:

Ne am despărțit dupa iar ne am împăcat

| Deeea2003 explică:

laughing)te omor fa

| Deeea2003 explică:

Deci m-am despărțit de el si mi-a dat seen la mesaj

| GTX26 a răspuns:

Ai auzit de pornhoob?, stai câteva zile și urmărește cu mare atenție, după pune în practică cu el?(și dacă te înșela, în mod sigur iar trece dacă îți faci bine temele?+?=?