| ticaela a întrebat:

imi place de un baiat mai timid, si nu stiu sigur daca si el ma place, as vrea sa ma ajutati sa imi dau seama ca sa stiu daca pot sa intru in vorba cu el sau nu... Desi nu am vorbit niciodata se uita foarte atent la mine, iar apoi cand ma uit eu intoarce privirea. Saptamana trecuta clasa lui a avut la noi pe hol si eu eram cu niste prietene pe acolo, apoi l-am observat ca se uita la mine din celalalt capat si a intrat in clasa. Dupa cateva minute iese impreuna cu un prieten de-al lui si vine in capatul holului ( am auzit ca prietenul lui l-a intrebat ca de ce au venit aici.). Luna trecuta mi-a dat like la o poza pe facebook, iar azi cand m-a vazut a inceput sa zambeasca...

Ce parere aveti, exista vreo sansa sa ma placa :*? Fundaaa ♥
PS : Scuze pentru repostare...

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca da, te place, asa ca spune-i ca-l placi.
Succes!happy

| Daniel2332 a răspuns:

Mda mai mult ca sigur te place ar trebui sa ştiu din moment ce şi eu ma comport cam la fel cu o fata laughing
apropo o sugestie din moment ce e timid ar trebui sa incepi tu conversaţia persoanele timide foarte rar incep conversaţii doar daca nu cumva eşti un prieten apropiat sau familie tongue succes!

| ingerashmyk a răspuns:

Din cate vad se pare ca si el te place. du-te si vorbeste cu el si spune-i ca si tu li placi si poate veti fi impreuna. mult noroc. happy

| ssstefanya17 a răspuns:

Mai mult ca sigur te place!
Dar daca vrei sa intri intr-o discutie cu el trebuie mai intai sa vezi ce lucruri sau sporturi, jocuri... chestii din astea care ii plac lui, si apoi gaseste un motiv pentru a intra in vorba cu el pe tema ce o prefera el si usor, usor discutand va apropiati.

| apostolrazvan10 a răspuns:

Desigur ca te place recunosc si eu am fost baiat timid si imi placea de o fata dar ea s-a apropiat de mine si a inceput sa vorbeasca cu mine eu mi-am facut curaj si am inceput sa vorbesc cu ea.Te sfatuiesc sa te duci la el in clasa si sal chimi pe afara si vorbeste cu el ca poate atunci nu o sa mai fie timid sper ca te am ajutat bafat