| bettybeatrice a întrebat:

Imi place de un baiat si mai mult ca sigur si lui ii place de mine...dar sunt foarte timida cand stau cu el... puteti sa-mi dati niste sfaturi totusi nu as vrea sa fac eu primul pas. vreau sa ma apropii mai mult de el

Răspuns Câştigător
| RoXXXoR a răspuns:

Nu mai fi timida si du-te la el si spune-i cal placi discet sau in fata si atunci cand iti spune e momentul adevarului crede-ma sunt baiat si stiu ce spun

5 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Gandeste-te asa:poti sa iei doua decizii, una ar fi sa ramai timida si intr-un final il pierzi, alta ar fi sa te apropi cat mai mult de el si vei fi cu el.E mult mai bine sa faci ceva decat sa ramai cu gandul '' ce ar fi daca''. Petrece cat mai mult timp cu el si te vei obisnui cu el prin preajma, va va fi mult mai usor sa vorbiti atunci.

| andru10best a răspuns:

Fa un joc de 10 intrebari. Tu pui o intrebare la care el trebuie sa raspunda si apoi el tie, la care tu trebuie sa raspunzi. Si asa aflati si va informati cu tot ce trebuie unul despre altul. Asta a fost la mine si acum suntem casatoriti. Tare nu?

| DeKoniec a răspuns:

I-ati inima in dinti, si du-te dupa el, fai mici semne cum sa isi dea seama ca il placi, dupa care daca si el are aceiasi atractie fata de tine ...va face el primul paswinking Succes!

| MY_Dayana_1995 a răspuns:

Incearca sa-i dai niste semne mici cum ca iti place de el...
- zambeste-i tot timpul
- cauta-l pe fb sau pe o retea de socializare
-incearca sa-ti faci de lucru prin preajma lui
- cauta sa aveti mai multi prieteni comuni...(cine stie cum va puteti intalni la o petrecere sau cv de genu)

NU MAI STA SI ASTEPTA...Ca trece viata pe langa tine, fa ce-ti spune sufletul!

| bettybeatrice explică (pentru MY_Dayana_1995):

El stie ca il plac pentru ca a aflat de la o prietena si vorbesc cu el aproape mereu pe whats app chiar mi-a spus ca sunt frumoasa si ca vrea sa vina in parc ca sa ma vada...