| EllyKhalifa a întrebat:

Imi place de un tip de la mine din clasa dar imi este rusine sa recunosc. Din tot ce am auzit si lui ii place de mine. Dar exista o problema : mai multe fete din scoala mea il plac. Ce trebuie sa fac? In plus sora lui mai mica imi este o prietena foarte buna si se comporta cu mine ca si cum as fii sora ei.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

De unde ai auzit ca te place? de ce ti se pare ca e o problema ca-l plac si altele? tu ai treaba ta de rezolvat, nu pe a lor laughing daca esti prietena cu sora lui ai un avantaj, nu crezi? nu sunteti asa de bune prietene incat sa mergi pe la ea acasa? ca acolo e si el, si puteti intra in vorba si va puteti imprieteni normal, simplu, fara complicatii prea mari si pe urma vedeti voi cum facetiwinking

| Kiduu4 a răspuns:

Uiteaici o Idee Pasul 1. O intrbai pe sorasa daca te place dar asa fsra sa ii spuna lui cine a intrebat... Pasul 2. Daca te Place spune-i printu-un bilet misterios.big grin Dar ai grija sa nu fie scrisul Tau pasul3. Mai scrii pe bilet ca daca vrea sa te vada sa iti raspunsa la bilet cu un alt bilet pasul 4. Daca iti da inpoi un bilet tot asa de dragoste mai trimitei unu siii spui cine esti si poate va portiviti.:X

| felyfifi13 a răspuns:

Pai: intri in vorba cu el ''accidental'' si afli ce ii plk si ce nu, il spui ca te-a intrebat o colega de cine ii plk si daca spune ca pe tine, ii sp ca si tu pe el si gata. aaa si faza cu ''mai multe fete din scoala mea il plac'' pai tu trebuie sa fii mai buna ca ele si sa ii demonstrezi ca esti o fata minunata, oricum, daca el te place, nu conteaza ca il mai plac si altele, iar daca o sa te insele nu trebuie sa suferi, inseamna ca nu a fost destul de destept sa isi dea seama ca de fapt tu esti cea care conteaza...(asa am patit si eu, dar acum nu imi mai pasa de ce face el si de pers lui). mult noroc.