| Spaia_Gabriela_1985 a întrebat:

Bună, îmi puteți da idei ce să fac vara aceasta împreună cu familia?
Dar ceva nebunește, să ne distrăm foarte mult, gen să nu mai stam in casa. Nu jocuri de facut în casă la asta mă refer. Mersi

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"idei ce să fac vara aceasta împreună cu familia"

câți bani vrei să bagi in asta?

| Hammurabi a răspuns:

Mergeți pe munte și stați câteva zile la o cabană de creastă.
Cabana Curmătura în Piatra Craiului.
Cabana Mălăiești în Bucegi.
Cabana Susai în... habar n-am ce munți sunt ăia dar se ajunge din Predeal.

| sofisis a răspuns:

Pai depinde daca vrei sa faci pe langa casa sau sa calatoriti. Pe langa casa e greu sa faci ceva sa te superi distrezi...

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Daca ai vreo 2000 de euro, Turcia. Dar nu oriunde. Eftalia aqua resort. Distractie si confort ca acolo la banii ăștia nu găsești, iti dau cuvântul meu de onoare. Pe departe cea mai buna destinație. Daca vrei mai multe detalii, spune-mi. Ai sa-mi mulțumești, crede-ma happy

| Lorennn a răspuns:

Sarituri cu parasuta, excursi cu cortul, sa stati 5 zile in padure fara telefon etc.
Sa mergeti la mare si sa selectati cele mai interesante restaurante cu specific de mancare pe care nu la-ti mai incercat.

| ChawChaw a răspuns:

Drumeții,excursii in țări străine (Maldive, Mauritius etc.) sau puteți încerca experiențe noi:Călătorit cu avionul, zbor cu parapanta. Sper ca am fost de ajutor!