| hellokittyyyy a întrebat:

Imi puteti da idei ce sa ii cumpar mamei mele de ziua ei? Sunt in Italia si aici nu se gasesc aceleasi lucruri ca in Romania..Am doar 30 de euro! P.S Sunt catolica iar ziua ei cade odata cu Pastele nostru..Adica 31 martie. Urgent! Va rog.Dau funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

O floare si dragostea ta sunt mai importante decit orice, la fel cum mama ta trebuie sa fie pentru tine mai presus de toate. Se zice ca daca dragoste nu e nimic nu e si cu o floare nu se face primavara.
Poate e adevarat insa daca pui pe amindoua intr-un buchet e mai mult decit orice pe lumea asta. Du-i astea doua lucruri, respect-o si iubeste-o pentru ca ea pentru tine este unica si nimeni si nimic nu o poate inlocui.
La multi ani si din partea mea si un paste fericit!

Răspuns utilizator avertizat
| TheRoses0987 a răspuns:

Pai nu cred ca valoarea cadoului conteaza ci gestul de aceea ar fi frumos ceva simbolic, care sa arate un pic din iubirea si respectul tau fata de ea.si fiindca e mama ta tu ar trebui sa stii ce ii place ca sa stii cu ce sa o incanti si sa ii furi un zambet.succes.

| Inger05 a răspuns:

Un buchet de flori

| Atat_Dienutaa_1990 a răspuns:

~Pai eu daca as fi in locul tau...i-as cumpara o iconitaa, cred ca s-ar bucura mult...:*fundita?