| BlancaFantasma a întrebat:

imi spuneti si mie va rog cum pot sa fac un alt album cu poze pe facebook? am toate pozele la "fotografii de profil" si as vrea sa fac un alt album:d funda!

6 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Pai da-i la albumul cu poze de"fotografii de profil" si daca vezi pe undeva dreapta sus sa scrie "Creeaza un album" daca nu vezi, dai click pe albumul cu fotografii de profil, vezi deasupra pozelor si dai click pe "albume" si poate vezi acolo.

| thegreatgatsby a răspuns:

Fotografii de profil -> dupa aia dai sus langa numele tau unde scrie (Albume) -> si acolo trebuie sa-ti apara in dreapta"Creeaza un album "

| HappyPebbles a răspuns:

Dai la upload poze si dupa ce le alegi apare sa iti creezi un album nou, pui numele si gatahappy.

| Cataa9 a răspuns:

Dai la fotografii...si apoi la incarca fotografii happy

| Lilly_6642 a răspuns:

Pai sub imaginea ta scrie "fotografii" Dai pe el Shy in stanga sus scrie" incarca fotografii" iti algei pozele si atunci iti creezi si un albumhappy sper ca te-am ajutat!

| EeErrorS a răspuns:

Intri la profil dai la album si o sa-ti apara albumul care il ai si undeva in dreapta sus scrie "creeaza album". sper ca te-am ajutat happy