| Denisa0954 a întrebat:

In curand împlinesc 4 ani de relație cu iubitul meu si nu stiu ce cadou sa-i fac. Nu vreau ceva clișeic, cani, ceasuri, perne cu poze cu noi etc.
Vreau ceva atat de special încât nu am nicio idee in cap. Vreau ceva original, dar in acelasi timp nu foarte sofisticat, dar care totusi sa-l impresioneze. Help pls.
Dau funda

21 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O brățară de argint pentru bărbați.

| Denisa0954 explică (pentru sadrian46):

M am gândit si eu la asta, dar mi e teama ca nu i nimeresc mărimea si asa mai departe

| sadrian46 a răspuns (pentru Denisa0954):

Îl iei de mână și îl legi de tine. Îl duci la bijuterie și îi spui să închidă ochii și să tacă din gură până cumperi. Eu așa am procedat, în linii mari.

| SilentRain a răspuns:

Wow 4 ani de relație și tot nu îți cunoști iubitul
Ar treburi sa știi ce ii place lui, degeaba cumperi ceva "sofisticat" dacă lui no sa ii placa
De ziua mea am pățiți o tâmpeni de genul laughing toată lumea știe deja cât iubesc tenesi și muzica dar în loc de tenesi am primit un parfum foarte scump pe care l-am dat gratis alt cuiva, mai degrabă apreciam o pereche de tensi sau o chitara decât un rahat de parfum care valorează cât un salariu

| Denisa0954 explică (pentru SilentRain):

Nu e vorba ca nu il cunosc. Doar ca in 4 ani s au epuizat cam toate variantele pe care le aveam. Si nu voiam să i fac orice cadou, pe care as putea sa i l dau in orice alta zi. Voiam să fie altceva, nu adidași sau mănuși ce box sau parfum

| aditimus a răspuns:

Un copil

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Haha,ca sa fuga mâncând pământul de ea? Nici gând!

| JicaContra a răspuns:

Un harem, sau macar un menage a ménage à trois
un costum de latex si un bici pentru tine, o sesiune de bdsm pentru el in care folosesti biciul pe el
etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Haremul și menage a trois-ul e pentru cei neimplicați în relație!

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce te face sa crezi?!?
poate sunt implicati SERIOS in a face secz-ul cat mai bun!
relatia nu inseamna ca daca ma uit la Black Widow (Scarlett Johansson) se numeste ca o insel
chiar am un prieten a carui nevasta ii place SERIOS de Vin Diesel, si i-a spus nevestei ca daca ajunge sa iasa la cina cu Vin Diesel, el le serveste la masa

DECI, daca il iubesti, SI AI INCREDERE ABSOLUTA IN EL, uneori TREBUIE sa iesi din "tipic" si sa faci ceva care sa fie cu adevarat semnificativ, si NU imi pare rau DELOC ca te scot din zona de confort, dar sfatul meu e FOARTE BUN, indiferent daca, crezi sau nu, cred ca ti-am dovedit destul de clar

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate tocmai a se implica mai cum trebuie! On-topic: https://www.sevensins.ro/......ex-kitten/

| Endoryus a răspuns:

Libertatea sa isi caute pe alta. Degeaba are o relatie cu tine daca dupa 4 ani nu stii ce ii place si intrebi niste necunoscuti asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratara de argint, o rama FOTO cu voi, un cadou personalizat (cana, perna, puzzle etc.), un telefon, un set de unelte (dacă e mai constructor)
Dacă e mai gamer : un microfon, o tastatura nouă din aia LED, casti etc.
Un parfum, o cămașă, o cravata, o plimbare prin parc

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau dacă îi place fotbalul ( o minge de fotball, îmbrăcăminte sport.
S-au un Ps4.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un set de unelte, e o soluție foarte bună.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Ai aici mai multe: https://m.emag.ro/search/trusa+de+scule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cina gătită de tine(cu tot cu desert), lumânări aprinse, iar tu îmbrăcată în lenjerie sexy. Ce zici?

| AndreiCraiova a răspuns:

Ce pasiuni are?

| Denisa0954 explică (pentru AndreiCraiova):

Face kickbox de câțiva ani si ii place sa meargă pe bicicletă, ii place sportul in general.

| AndreiCraiova a răspuns (pentru Denisa0954):

O astfel de sticla cred i-ar fi utila la antrenamente si nu e nevoie sa-si cumpere apa: https://happymax.ro/casa/sticla-pentru-apa-cu-filtru-de-carbon.html
Ii poti lua si un voucher la Decathlon, sa-si ia el ce articole sportive isi doreste. https://sfaturi.decathlon.ro/......rationale/

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru AndreiCraiova):

E un cadou potrivit.