| Denisa0954 a întrebat:

Buna! In curand împlinesc 4 ani de relație cu iubitul meu si nu stiu ce cadou sa-i fac. Nu vreau ceva clișeic, cani, ceasuri, perne cu poze cu noi etc.
Vreau ceva atat de special încât nu am nicio idee in cap. Vreau ceva original, dar in acelasi timp nu foarte sofisticat, dar care totusi sa-l impresioneze. Help pls.
Dau funda

21 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Un copil

| Anonim a răspuns (pentru aditimus):

Haha,ca sa fuga mâncând pământul de ea? Nici gând!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O brățară de argint pentru bărbați.

| Denisa0954 explică (pentru sadrian46):

M am gândit si eu la asta, dar mi e teama ca nu i nimeresc mărimea si asa mai departe

| sadrian46 a răspuns (pentru Denisa0954):

Îl iei de mână și îl legi de tine. Îl duci la bijuterie și îi spui să închidă ochii și să tacă din gură până cumperi. Eu așa am procedat, în linii mari.

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| Endoryus a răspuns:

Libertatea sa isi caute pe alta. Degeaba are o relatie cu tine daca dupa 4 ani nu stii ce ii place si intrebi niste necunoscuti asa ceva.

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

O bratara de argint, o rama FOTO cu voi, un cadou personalizat (cana, perna, puzzle etc.), un telefon, un set de unelte (dacă e mai constructor)
Dacă e mai gamer : un microfon, o tastatura nouă din aia LED, casti etc.
Un parfum, o cămașă, o cravata, o plimbare prin parc

| Anonim a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau dacă îi place fotbalul ( o minge de fotball, îmbrăcăminte sport.
S-au un Ps4.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un set de unelte, e o soluție foarte bună.

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

O cina gătită de tine(cu tot cu desert), lumânări aprinse, iar tu îmbrăcată în lenjerie sexy. Ce zici?

| AndreiCraiova a răspuns:

Ce pasiuni are?

| Denisa0954 explică (pentru AndreiCraiova):

Face kickbox de câțiva ani si ii place sa meargă pe bicicletă, ii place sportul in general.

| AndreiCraiova a răspuns (pentru Denisa0954):

O astfel de sticla cred i-ar fi utila la antrenamente si nu e nevoie sa-si cumpere apa: https://happymax.ro/casa/sticla-pentru-apa-cu-filtru-de-carbon.html
Ii poti lua si un voucher la Decathlon, sa-si ia el ce articole sportive isi doreste. https://sfaturi.decathlon.ro/......rationale/

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru AndreiCraiova):

E un cadou potrivit.