| clauddiu a întrebat:

iubita mea face peste putin timp 18 ani as dori cateva sfaturi/idei cu un cadou frumos dar ceva frumos in adevaratul sens al cuvantului ceva sa o surprinda, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Buna,

Ia incearca aici: https://3gifts.ro/

Gasesti o multime de idei de cadouri, frumoase si inedite! Poti face un cadou personalizat

| Artimida a răspuns:

-Poate suna banal, dar o sa spun: un ceas de mana cu un bilete"Voi gasi mereu timp pentru tine"
-Un buchet\cos din ciocolate(acuma sunt din ce in ce mai populare)
Sper ca te am ajutat

| DeViL101 a răspuns:

Poti face o petrecere(oricum e majoratul si e o singura data in viata) cu toti prieteni si parintii vostri, acolo poti sa o surprinzi cu un cadou(medalion, bratara, sau daca e ceva serios atunci inelul de logodna).Dar sunt multe metode depinde si ce buget ai.

| Cocu_Marlena_1999 a răspuns:

Ai putea sa-i oferi in lantisor dint aur sau argint, in functie de preferintele ei. ceva pe care sa fie inscriptionat un text personal dintre voi doi, ceva romantic sau texte banale gen "love forever" chestii, dar in orice caz depinde de personalitatea si firea iubitei tale.

| maimu4321 a răspuns:

Pai...o agenduta draguta, o bijuterie, un buchet de flori(neaparat) sau o surpriza pentru majorat.

| vasywafy a răspuns:

Mai nou bani le intereseaza pe fete.