| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati dus prima data iubitul/iubita acasa sa va cunoasca parintii? Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Una singura am adus acasa pe la 20 de ani, care a si ramas. Celelalte au fost doar... celelalte

| anonim_4396 explică (pentru oz_1736):

Frumos ca singura dusa acasa a fost si aleasa

| oz_1736 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci. Iti urez la fel

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La 27 de ani. Maică-mea a avut foarte mare grijă să nu mă deranjeze să nu mă răzgândesc, și m-a încurajat să o fac cât mai repede. Apoi a venit la mine unde locuiam, m-a ajutat să îmi mobilez camera, că era goală, dormeam pe jos, a plătit ea prima rată la magazin.

| T0T a răspuns:

Nu am făcut niciodată asta. Nici după 2 ani. Graba strică treaba.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Numesti graba dupa 2 ani? Cam trebuia sa prezinti happy

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. După 2 ani cred că este grabă.

| Freya1 a răspuns:

La 15.Am considerat ca daca mi-am facut o relație atât de devreme părinți ar trebui să sti cu vine si unde merg.

| Frank51 a răspuns:

Inca nu am experimentat chestia asta, dar cred ca este destul de frumos. Daca se pune am adus prietene acasa cu care nu aveam o relatie oficiala, si a fost lejer.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

20, mama a fost emoționată, n-am văzut-o niciodată așa laughing de obicei e sociabilă și îi merge gura...

| AnastasiaK a răspuns:

Niciodata happy

| aumih16 a răspuns:

In ziua de astazi greu! numai este cum era odata!

| CleanHeart a răspuns:

Eram adolescenta si ma plimbam cu el prin orasel, mama a trecut cu masina si ne.a chemat inauntru ca sa.l cunoasca era mai mic ca mine cu un an, el a inrosit tot si a incercat sa faca o prezentare buna, a reusit si tin minte ca a zis mama " sa ai grija de ea " Atat
Am pierdut cel mai bun si linistit baiat, prima iubire nu se uita.

| alexalx1234 a răspuns:

Niciodată. Și nici nu se va întâmpla. Forever alone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodată.