| Lavinia_Mihaela_1996 a întrebat:

Bună lume, un baiat m-a chemat la el acasa, la ora 9:30 dimineata ce credeti sa ma duc sau nu?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Maine : hei TPU, daca m-am jucat cu un baiat si si-a introdus putin penisul am sanse sa raman insarcinata?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce crezi ca te-ar putea chema un baiat la el acasa, mai ales cand este singur?
Acum judeca singurica, sa vedem daca iti imaginezi, pentru ca nu poate fii vorba de nimic sincer si serios, de aceea te si provoaca facandu-te smechera.

| minrest a răspuns:

Ca fata, nu ai ce sa cauti la baieti acasa. Zice ca faci pe smechera? Adica ce vrea sa spuna, ca nu iti permiti sa il refuzi? Asta nu prea e o atitudine pe care sa merite sa o incurajezi.

| bogdan324 a răspuns:

Depinde ce fel de baiat e, daca-i smecheras d-asta de pe strada cred ca ai o anumita idee despre ce vrea.

| Lavinia_Mihaela_1996 explică (pentru bogdan324):

Ideea e ca am mai fost odata chemată de el si nu m-am dus si a zis ca fac pe smechera cu el..si mda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propune-i o alta ora la care sa va vedeti si intreaba-ti prietenele ce parere au despre el.
Din moment ce nu il cunosc, n-am ce sa comentez.

| kandaraki a răspuns:

Nu te duce, daca te-ar fi chemat pe la 11:30 ar fi fost ok, dar asa devreme miroase treaba a placinte, te va pune sa stai la plita goala si sa ii gatesti!

| DavidoffUser a răspuns:

"Un baiat "
Posibile personalitati si meserii ale lui " un baiat " asta :
-strungar
-pilot de avion
-violator
-capsunar
-medic
-pompier
-dragon
-luptator MMA
Nu ti se pare ca ai omis niste detalii foarte importante? Cu toate astea, lumea tot isi da cu parerea nestiind un singur lucru despre "un baiat ".
De cat timp il cunosti, e de familie buna, unde sta, cat e de mare, e nesimtit, nu e, joaca biliard sau volei, e blond, chelios, are bani, nu are?
Un baiat m-a invitat la el, sa ma duc?
Tu ce-ai raspunde?
Nu-i de mirare ma ca ramaneti gravide pe la 15 ani!
Si acum sa toarne haterii cu mesaje cu " nesimtitule, cum iti permiti bla bla ", ca doar la noi nu se mai aplica logica, intrebam asa "la general ".

| SERIALS a răspuns:

Te-a invitat la o cina romantica de dimineata? big grin

| Mada1920 a răspuns:

Daca vrei sa se lase cu amor, du-te.