| Gabriel_Alex_1995 a întrebat:

M-am certat cu cel mai bun prieten al meu din cauza mofturilor mele si a lui.Acum eu vreau sa imi cer scuze si el nu ma baga in seama.Ce sa fac ca sa repar prietenia dintre mine si el?

Răspuns Câştigător
| ailedandr a răspuns:

Mai lasa -l o perioada ..stii cum e timpul vindeca tot dupa cauta-l sunt sigura ca iti v accepta scuzelewinking

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Nu renunta, insista!
Daca sunteti cei mai buni prieteni nu trebuie sa stai mult certati!
Insista pana cand accepta sa se impace cu tine!

| Anonima264 a răspuns:

Recunoasteti tu primul greseala si dupa asteapta sa fii tu iertat!