| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,m-am uitat la el in story și mă are la Block, e clară treaba(
Dar cred ca de la atâta plâns mi-am pierdut dorința de a mai râde ( pupici happy

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Vorbești de tipul menționat în ultimele întrebări?
Mi se pare că nu l-ai interesat pentru o relație stabilă. Voia mai repede ceva de la tine.
O să-ți revi chiar dacă durează mult timp. Doar nu înlătura persoanele, poți vorbi și să dai peste un băiat potrivit, care să te aprecieze pentru cine ești.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai plâns după ce? Credeai că e propietatea ta personală?

| Drimmero a răspuns:

Trollezi pe aici de ani buni, nu te-ai plictisit? Inca atragi creduli dar totusi ar trebui sa te orientezi

| Mirel4412 a răspuns:

Nu suntem prietenii tai, daca vrei sa intrebi ceva te ajutam cu drag ( pupici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine troll ule punete la culcare ca ți somn.

| Bariel a răspuns:

Treci peste, scapa de toate lucrurile care iti amintesc de el si in cazul in care incepi sa te gandesti la el gaseste ceva care sa te distraga in momentul ala(citeste, joaca te pe telefon, invata, urmareste un videoclip)

| Eusunt132 a răspuns:

Chiar azi mi am luat si eu un refuz. Te pot ajuta sa treci peste cu niste sfaturi. (ig:burlyyyy)

| universe3 a răspuns:

Si intrebarea unde e?