| ManailaAndrei10 a întrebat:

Buna! ma aflu într-o situatie enervanta, pe mine ma place un baiat de care eu nu îl plac și nu mă mai lasă în pace, se tot ține după mine și se tot dă la mine, dar eu nu vreau să fiu într-o relatie cu el, eu nu îl iubesc și nici nu îl plac, tot încerc să îi explic să înțeleagă, dar nu vrea să înțeleagă și eu nu îl plac și nici nu vreau să îl iubesc, ce fac?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Ignora-l. Nu-i vorbi deloc. Ocoleste-l. Uita-te urat la el daca se apropie de tine dar tot nu-i vorbi.

43 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Exista o singura soluție o singura cale 100% sigur

Bula
| Bula a răspuns:

Da-i de inteles ca nu te intereseaza.
Daca te cheama la o intalnire, propune-i un loc scump pentru el, iar la urma nu te duci.
Dupa 2-3 asemenea "plase" isi va da seama ca chiar n-are cu cine, in persoana ta.

| Emma24dsxd a răspuns:

Ignora-l sau spune i ca esti cu cineva..va intelege pana la urma

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

Nop nu va funcționa nici asta -_- crede-ma

| 1997onur a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Prosti -_- nici asta nu va merge

| 1997onur a răspuns (pentru Bula):

Ha ha ha -_- nu va merge nici asta se va angaja și va avea bani -_-

Răspuns utilizator avertizat
| Emma24dsxd a răspuns (pentru 1997onur):

Posibil sa nu mearga dar cat de inconstient sa fii daca ti se spune in fata ca nu vrea nimic cu tine?

| 1997onur a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

-_- nu sun de acord cu hărțuirea -_- nu tin nici cu baiatul ala care o iubește cu adevărat

| 1997onur a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Offff -_- las-o așa

| Nirvanaaa a răspuns:

Spune-i ca ai pe altcineva, poate pricepe.

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns (pentru Hyacinth):

Am ințeles -_-

Știu cine ești -_- am aflat

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Vrea sa te xxx, e in călduri, arunca cu gheata in el, poți împrumuta Everestul si sa îl arunci in cap, pe bune acum e un disperat, dai ignor si spune-i la Tatăl tău, sau politiei poate se potolește, nu e nici o vorba de iubire, te vrea cu disperare doar ca sa ajungă in pădurea neagra mai la vale in peștera

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Pai -_- soluția este simpla

Dacă te iubește cu adevărat va sta departe de tine și nu o sate mai sune nu o sati mai trimită mesaj nu o săi mai vezi nici umbra asta am vrut sa spun asta este soluția 100% sigura atâta aveam de spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine-i vreo doua conferinte de-alea plicticoase, ca si cum ai fi prostalauca, despre iubire si despre cum vrei sa fii virgina pana mori, despre scopul vietii si cum iti place sa spui aberatii de-astea ore-n sir. Gaseste si tu ceva, macar asa te distrezi.

| 1997onur a răspuns (pentru anonim_4396):

._.

| 1997onur a răspuns (pentru Lioana):

*-*

| gabriel2004o a răspuns:

Ii zici ca nu ești gaylaughing)))
Cel puțin am înțeles ca ești băiat dupa username

| 1997onur a răspuns (pentru gabriel2004o):

-_-

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se tot ține după mine. Cum se ține după tine?
se tot dă la mine. Cum se dă la tine? Ce face mai exact?
tot încerc să îi explic să înțeleagă. Cum îi explici, ce îi spui?

| RAY a răspuns:

Ala esti tu https://www.tpu.ro/......fac-ca-sa/
=))

sau te transformi in fata ziua iar seara abusezi de tine =))=))

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Https://www.tpu.ro/......fac-ca-sa/

joaca ambele roluri

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Https://www.tpu.ro/......fac-ca-sa/

el e si ea si el