| PυƒσPιηк a întrebat:

Ma numesc Alexandra. As dori sa plec in vacanta cu parintii in acest wekeend La slanic Moldova sau la Lepsa as dori va rog daca stiti sa imi lasati siteul unei pensiuni sau unei vile dar sa aiba camere triple va rog frumos (1, 2, 3) si duble si sa fie cu terasa... Fundaa! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Etxd a răspuns:

Http://www.tourismguide.ro/tgr/pensiunea_casa_alba_slanic_moldova_1713.php uite si terasa si camere duble si triple :x

sper ca te am ajutat!:*

3 răspunsuri:
| βeβeℓușa a răspuns:

Petro-vila -super! Fundaa?

| Teodor555 a răspuns:

Http://www.hotel-tresor.ro/index.html
Aici am stat eu cand am fost la lepsa, au paturi pentru 2, televizor, balcon foarte fain, biliard, restul vezi tu :p
Fundita? :D