| monycutzza a întrebat:

Bună, mâine e ziua iubitului meu. Iar cumnata mea e plecată din tara, dar m-a rugat pe mine să-i scriu o felicitare din partea ei. Dar nu am nicio idee ce as putea scrie ca și cum ar fi din părea ei. Nu vreau nici ceva banal dar nici prea mult.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O doare mina pe cumnata sa i scrie fratelui ei? Tu îi scrii din partea ta, aia sa i scrie din partea ei, da o d..cului

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl scriem noi, o să fie din partea noastră.

| Catrice a răspuns:

Fie ca lumina acestei sărbători să-ți lumineze casa și inima.
La multi ani.

| johnnny123 a răspuns:

Deci ea ti-a delegat sarcina tie, iar tu ne-o delegi noua.
Va fi o felicitare foarte personala, ce sa mai zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt departe dar te port in suflet si te iubesc, dragul meu frățior.
La multi ani!
Alaturi de Monicuța!
P.S. Am rugat-o pe ea sa scrie in locul meu.
P.S.2 Ea a rugat pe cineva de pe TPU sa scrie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Monicaca

| mihaela000ela a răspuns:

Ce ți-aș putea dori de ziua ta de naștere? Desigur, dragoste și bunătate! Odihnă și distracție! Visul cel mai greu de imaginat să devină realitate și că nu simți niciodată tristețea! Azi e o sărbătoare extraordinară, trăiește-o din plin!