| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
Maine e ziua mamei love struck
Ce sa-i fac cadou?
Vreau ceva facut de mine, manual.
Imi puteti da va rog niste idei?
Raman datoare.

Urgent va rog!

Dau Funditssa!

5 răspunsuri:
| Oana_9831 a răspuns:

Cel mai frumos cadou, din punctul meu de vedere e sa ii faci un tablou cu voi 2.Comvinge`o sa faceti cateva poze impreuna si le aranjezi tu frumos, intr-un mod artistic.De asemenea, nu e prea costisitor si e si dragut. Fundita?batting eyelashes :*:*

| Pixel2009 a răspuns:

Un colaj cu fotografii cu voi, sau un filmuleţ cu fotografii făcute impreună
O diplomă pentru cea mai bună mamă cu nişte versuri frumoase
Dacă te gândeai mai din timp puteai imprima o cană, o pernă sau făceai la comandă un puzzle cu o poză
Bineînţeles, flori
Important e să fie din inimă, să nu uiţi să o îmbrăţişezi şi să îi spui cât o iubeşti.
Poţi s`o trezeşti la 12:01 să fii prima care îi spune La mulţi ani.
Sper că te-am ajutat. Îi urez şi eu mamei tale "La mulţi ani " din partea mea big grin

| Elenika a răspuns:

Eu propun sa ii faci un tort, sau o prajitura. Gasesti pe net o groaza de retete happy

| Limo a răspuns:

Dupa mine cel mai frumos cadou pe care as vrea sa'l primesc de la copii mei cand voi fi mama ar fi origami. Nu e foarte greu de facut daca iti alegi unul usor.

| nini128 a răspuns:

Fai un colier, o bratara, o scrisoare/o felicitare, o inima din schoici/origami, dai o foaie cu desene facute de tine pe care sa scrii numele tau + numele mamei tale apoi pui = si scrii ceva din suflet pentru mama ta