| alexa_6875 a întrebat:

Buna mamici! Am si eu o fetita de 5 luni jumatate. Se pare ca de sambata s-a deranjat la burtica pentru ca a facut ceva scaune mai dese/zi.Mentionez ca papa diversificat.Scaunele au fost cam 4 /zi(ea facea normal 1) unele mai moi, altele cu consistenta. I-am dat mucilagiu de orez, supa de morcovi, Humana Electrolyt, Biotics la recomandarea dr. Ea este vesela, jucausa.nu are febra, nu a varsat.In schimb are mai mereu manuta bagata in gurita, iar gingia e cam tare.Mentionez ca doctorul a zis ca nu e nimin de ordin infectios.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| crisbebe a răspuns:

Nu prea inteleg care e intrebarea propriu-zisa dar cred ca ii dau dintisorii si puteti sa ii dati ceai de menta si de sunatoare

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ii vor aparea in curand cei doi incisivi centrali de jos.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Hmmm, daca se repeta, fara vreun motiv anume, vezi sa nu aiba vreo bacterie la stomac.