| oNuTzA_9405 a întrebat:

Buna Matusa mea trebuie sa plece peste 2 saptamani in Germania si as vrea sa ii fac la sfarsitul saptamanii ceva care sa ii aduca mereu aminte de mine imi puteti da si mie niste idei va rog multumesc anticipat funda

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

O petrecere surpriza in familie ar fi cel mai dragut :]

+ baloane, si ceva dulce facut de tine (prajituri/tort) ^-^
Cred ca o sa-i placa...thinking

Sper ca te-am ajutat ^.^

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cum ar putea sa nu isi aduca aminte de tine daca ar avea poza ta. Cauta o rama cat mai frumoasa si ai rezolvat problema!

| getutageo a răspuns:

Nu este nevoie de o petrecere ca sa isi aduca aminte de tine doar ceva mai simplu precum o bratara http://www.youtube.com/watch?v=N_zcU39Szuo

| Blufadoodle a răspuns:

Poţi să îi dai o poză cu tine

| luky0000 a răspuns:

Un calendar cu o poza simpatica de a ta (nicidecum tip buletin, pasaport)...pe anul 2012 cred a ar fi o idee ok,macar asa te va avea sub "ochi"nu numai pentru a controla ziua, saptamana, luna ci si pentru a o face sa zambeasca in momentele mai triste petrecute printre "straini"