| Armyanka a întrebat:

mi-am luat un lant fix ca asta de la bijuterie:
https://www.olx.ro/......9LGmZ.html
iar parintilor mei nu le prea place deoarece e cam gros, a costat si destul de mult, ajungand la aproape 25 de milioane, si mie chiar imi place, eu avand un stil pe care unii, sau majoritatea oamenilor nu il prea agreaza. imi place sa port mult aur, de la inele si bratari groase pana la lanturi si cercei. deisgur, totul pana la limita penibilului. spre exemplu, la scoala port decat lantul acesta si un inel decent de aur. credeti ca este ok? cum as putea sa-i fac pa parintii mei sa le placa, sau sa se obisnuiasca cu noua mea achizitie? mereu imi scot ochii din cauza asta, si al stilului meu. (de parerea colegilor de la scoala chiar nu dau doi bani, dar cand vine vorba de parinti stiu ca ei doresc tot ce e mai bun pentru mine si ca nu o spun "la misto" sau din invidie, cum fac majoritatea persoanelor printre care si colegii mei! referindu-ma in general, nu doar in cazul acesta!)

7 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Dacă ești fata merge, dar sa stii ca e cam demodat volumul!
Ceva simplu si finut da mai bine!

| Armyanka explică (pentru ShamelessQboy):

Da, sunt fata
mda. nu-mi plac chestiile finute, mai ales lanturilelaughing

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Armyanka):

Am înghețat si niste bani in aur, dar in lingou, la bijuterii mi se par niste bani aruncati aiurea pe manoperă, si daca te plictisești de ele si vrei sa le vinzi nimeni nu iti mai da nici 70% din cat ai dat tu pe ele.
Dacă îți plac groase, macar sa fie facute cu gust sa le asortezi bine la vestimentație!

| Armyanka explică (pentru ShamelessQboy):

Pai mie imi place lantul care l-am achizitionat. care e parerea ta? iti place? am lasat linkul in intrebare

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Armyanka):

Da e un retro drăguț, iti place stilul asta?

| Staif a răspuns:

Tu esti elev si ti-ai cumparat fara stirea parintilor un lant de aur de "aproape 25 de milioane"?!
De unde ai avut tu atatia bani?

| Armyanka explică (pentru Staif):

Ei mi-au dat bani, chiar dimpotriva am fost insotita de catre unul dintre parintii mei, chiar daca nu a fost multumit de alegerea mea, m-a lasat sa-mi fac damblaua