| Antonio8789 a întrebat:

Mie îmi place de o fata cu care am fost în clasa, iar o data i-am spus ca îmi place de ea, dar m-am prefăcut ca este o gluma pentru ca mi-a spus ca suntem ruda ea fiind fina unchiului și mătușii mele. Suntem ruda?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Prietene,

Spune-i naiba ca o placi. Ce te tot perpelesti atata?

Ea oricum stie daca te place sau nu. Aflii raspunsul si mergi mai departe. Nu o sa ii schimbi parerea ca vii si faci smecherii in fata ei.

4 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu de sange.

| Reghqen a răspuns:

Poți să încerci să te bagi pe ea, atâta timp cât nu sunteți rude de sânge.

| Antonio8789 explică (pentru Reghqen):

Gen am putea fii împreună

| Reghqen a răspuns (pentru Antonio8789):

Da ca nu sunteți rude de sânge