| Venom48 a întrebat:

Buna, numele meu este Florin și am 14 ani. De 2 luni locuiesc in Anglia cu mama mea și bărbatul ei. Mama are 39 de ani iar bărbatul ei are 60 de ani și este englez. Iar problema mea este urmatoarea :
Ei fac sex in fiecare seara și eu ma culc tarziu și pana sa ma culc trebuie sa ii ascult cum se *** și sunetele alea enervante ( ei cică fac sex încet că eu îs prost și nu ii aud, ba cam se aude foarte tare ) și ma inerveaza și mama ca mai are și tupeu ca cică la ea :
Vezi ca ma culc și eu mai devreme ca mi-e rău dar de fapt ea face sex ..frate și ma enerveaza. Ma poate ajuta cineva urgent ca sa fac ceva ca sa nu sa se mai intample asta ca e destul de enervant și scarbos, dau funda celui cu cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie niste dopuri de burete si pune-le in urechi!
Dupa cum vezi, problema ta are o rezolvare foarte simpla, usoara si foarte ieftina, fara sa te mai enerveze pe viitor.
In ce priveste sexul, nu-i nimic enervant sau scarbos, este cat se poate de natural si normal, chiar foarte placut pentru cei ce-l practica. Dar vei intelege asta mai tarziu, peste cativa ani, cand vei incepe si tu sa-l practici.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intra peste ei si spune-le sa stea linistiti ca cineva doarme. Interesanta afacere a facut maicata a gasit prada perfecta. Sa ramaneti cu casa lui cand moare cine stie ii baga viagra sa faca un atac de cord poate aia asteapta mostenirea

| Venom48 explică (pentru mgtow):

FRT ești nebun cum sa zici asa? Eu am așteptat răspunsuri ajutătoare si tu zici sa îl astept sa moara? Și oricum dacă moare moștenirea lui se duce la fiicele lui nu la mine ca eu mai am tata natural dar și el e pleacat și vine rar acasă in România ca atât poate ca cei din Olanda nu îți da concediu când vrei tu.

| mgtow a răspuns (pentru Venom48):

Ea poate asteapta asta. Nu e normal ca o femeie sa stea cu un mos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Casti cu noise canceling.
Da il tine pe mos la 60 ani in fiecare seara?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Discuți cu ea și o rogi să nu mai facă gălăgie, să o facă pâș pâș.

| relian a răspuns:

Vezi unde tine baratul lui maicata viagra sau ce ia el si aruncale laughing cel putin scapi 2-3 zile de ei laughing cand cumpara altele fa la fel laughing

| Andreeush a răspuns:

Spune-i mamei tale că se aude prea tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mama ta. Evident ca nu o poti judeca si nici sa-i spui ceva.
Dar poti sa te intorci in tara, la bunici.
Daca acesti bunici exista si vor sa te primeasca.

| Dandinelle a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si spune-i ca peretii sunt cam subtiri si poate ar trebui sa gasiti o solutie pentru asta impreuna. Pentru ca si tu ai nevoie de intimitatea ta si ei au nevoie de a lor. Poti aduce si argumente cum: trebuie sa dormi, sa te odihnesti ca esti in crestere, daca dopurile de urechi ar fi bune, sau schimbarea dormitorului, sau izolare fonica. Daca nu te arunci in jigniri si scarbosenii spuse arati ca iei situatia cu maturitate si vrei sa discuti problemele in fata.

Răspuns utilizator avertizat